Praca w Niemczech:

We współpracy z firmą KONTARMED poszukujemy kobiet, chętnych do pracy w Niemczech jako opiekunki osób starszych.

OPIS STANOWISKA:

  • prowadzenie gospodarstwa domowego,
  • dbanie o czystość domu,
  • pranie i prasowanie,
  • inne zajęcia aktywizacyjne.

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w opiece osób starszych,
  • dobry stan zdrowia,
  • zaświadczenie o niekaralności.

OFERUJEMY:

  • bezpieczną i legalną pracę od zaraz,
  • atrakcyjne wynagrodzenie od 800 do 1200 euro netto/miesięcznie,
  • zapewniamy dojazd do miejsca wykonywania zlecenia, zakwaterowanie i wyżywienie,
  • zapewniamy ubezpieczenie KL, OC, NNW na terenie Niemiec podczas trwania kontraktu,
  • oferujemy przygotowawcze kursy językowe, których koszty pokrywa organizator,
  • zapewniamy pomoc merytoryczną i organizacyjną.

Zapraszamy do kontaktu 570 670 577.

Praca i nauka w USA:

W naszej Szkole odbywają się spotkania dla dziewcząt, które chcą wyjechać do USA do opieki nad dziećmi jako tzw. Au pair.

  • Jeśli masz więcej niż 18 lat, ale mniej niż 26 lat,
  • Jeśli chcesz pracować, podróżować i uczyć się przez jakiś czas w USA

zostań Au pair z Cultural Care!

Zapraszamy do zapoznania się z warunkami wyjazdu na spotkaniu informacyjnym w naszej Szkole.

Więcej informacji o organizatorze można uzyskać na stronie internetowej Culural Care www.culturalcare.pl