Zajęcia grupowe:

  • grupy standardowe 4-8 osób – 25 zł za godzinę lekcyjną
  • zajęcia indywidualne – 75 zł za godzinę lekcyjną

Płatności za kurs są możliwe w ratach miesięcznych.